Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Open Business Day – 1

June 17, 2022 @ 18:00 - 20:00

Касарна Хаб – Open Business Day

Отворен повик до сите сопственици на бизниси, старт-апи и бизнис ентузијасти кои имаат развиен бизнис, бизнис во зачеток или бизнис идеја!

Имате развиен бизнис? Бизнис на почеток? Бизнис идеја?

Но немате: Финансии? Менторство? Грантови? Нетворкинг? Поврзување со странски клиенти? Пишување проектна документација? 

Тука сме да Ви помогнеме во повеќе области!

Повелете на неформално кафе-дружење во Касарна Хаб – Охрид на 17.06.2022 (Петок) од 18 до 20 часот, каде ќе поразговараме за сите Ваши потреби и проблеми и ние ќе се потрудиме да најдеме решение за Вас. 

Ве очекуваме,

Касарна Хаб – Охрид

Details

Date:
June 17, 2022
Time:
18:00 - 20:00
Event Category:

Venue

Kasarna Hub Ohrid
Former Military Barracks, Ohrid
Ohrid, North Macedonia
View Venue Website

Organizer

Kasarna Hub / Ohrid GO
Email:
info@kasarna.net
View Organizer Website
Go Top